Drukuj

 

1.     Kalendarz liturgiczny

 

2.     Spotkania duszpasterskie

 

3.     Dzisiaj:

 

4. Nabożeństwa majowe

 

5. Jutro w poniedziałek 9 maja obchodzimy uroczystość patrona Polski i Archidiecezji św. Stanisława, biskupa i męczennika. Z tej okazji zapraszam wszystkich do kaplicy w Pierzchnie na Mszę odpustową o godz. 19:00, której będzie przewodniczył ks. Jan Scheller ze Stęszewa.

 

6. Biuro parafialne czynne we wtorek od godz. 16:00 do 17:30 oraz w czwartek i w piątek od godz. 9:30 do 11:00. W poniedziałek z racji uroczystości biuro nieczynne.

 

7. Dzieci, które przyjęły Pierwszą Komunię Świętą wraz z rodzicami udają się na pielgrzymkę do Częstochowy. Wyjazd we wtorek o godz. 6:00, zbiórka na parkingu przy domu parafialnym.

 

8.     W piątek 13 maja we wspomnienie NMP z Fatimy

 

9. Szkoła Nowej Ewangelizacji oraz Wspólnota Przymierza zaprasza w sobotę od godz. 20:00 na Wigilię Zesłania Ducha Świętego do katedry w Poznaniu.

 

10. Zapowiadam

 

11. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest najnowszy Przewodnik Katolicki oraz majowy Miesięcznik Parafialny.

 

Z modlitwą i błogosławieństwem
Proboszcz Grzegorz

Słowo na dziś

 

Wy zaś pozostańcie w mieście, aż będziecie uzbrojeni mocą z wysoka. Potem wyprowadził ich ku Betanii i podniósłszy ręce błogosławił ich. A kiedy ich błogosławił, rozstał się z nimi i został uniesiony do nieba. Oni zaś oddali Mu pokłon i z wielką radością wrócili do Jerozolimy, gdzie stale przebywali w świątyni, wielbiąc i błogosławiąc Boga.

 

Ewangelia według św. Łukasza