Drukuj

1.     Spotkania duszpasterskie

 

2.     Nabożeństwa wielkopostne

– dla wszystkich o godz. 9:00 i 17:30 a z  udziałem dzieci o godz.16:30

– w kaplicy św. Stanisława o godz. 18:00

 

3.     Dzisiaj

 

4. W poniedziałek 22 lutego mija 20. lat od reaktywacji Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszej Parafii. Z tej okazji zapraszam na Mszę świętą za żywych i zmarłych członków Straży Honorowej, która zostanie odprawiona w kaplicy u sióstr w poniedziałek o godz. 7:00.

 

5. Parafialny Zespół Caritas

 

6. Za tydzień w niedzielę będziemy gościli ojca franciszkanina z Niepokalanowa, który podczas Mszy świętych przybliży nam postać świętego Maksymiliana Marii Kolbego.

 

7. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w niedzielnym Wielbieniu, szczególnie naszemu Zespołowi Bogu Bliscy wspierającemu Poznańskie Wielbienie oraz wszystkim, którzy podczas całonocnej adoracji z piątku na sobotę trwali chociaż przez chwilę przy Panu Jezusie w kaplicy adoracji.

 

8. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest najnowszy numer Przewodnika Katolickiego oraz Miesięcznika Parafialnego.

 

9.  W czasie Wielkiego Postu czeka naszą Parafię uregulowanie Daniny Diecezjalnej, która będzie przeznaczona na potrzeby diecezjalne oraz naszego kościoła. Wszystkich pragnących złożyć ofiarę proszę o zabranie ze sobą koperty z napisem: DOBROWOLNA DANINA KOŚCIELNA, które będzie można składać do wystawionej skarbony. Za wsparcie materialne bardzo dziękuję.

 

 

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

 

 

Słowo na dziś

 

            Jezus wziął z sobą Piotra, Jana i Jakuba i wyszedł na górę, aby się modlić. Gdy się modlił, wygląd Jego twarzy się odmienił, a Jego odzienie stało się lśniąco białe.

 

 

Ewangelia według św. Łukasza