Drukuj

1. Kalendarz liturgiczny:

                                                                                                  

2.  Spotkania duszpasterskie:

 

3.  Dzisiaj w niedzielę:

 

4.  W najbliższą środę 11 listopada Msza święta za Ojczyznę o godz. 10:30. A w Śnieciskach w parafii pw. św. Marcina odpust o godz. 12:00 z udziałem młodzieży.

 

5.  Za tydzień w niedzielę Duszpasterstwo Młodych wraz z ks. Maciejem będą rozprowadzać powidła Wszystkich Świętych będące cegiełką dla młodzieży na ŚDM. 

 

6.     Wymienianki roczne składamy w biurze parafialnym a jednorazowe wraz z dobrowolną ofiarą składamy do skarbony wystawionej przed ołtarzem do czwartku włącznie. Zmarłych w wymieniankach jednorazowych polecimy miłosierdziu Bożemu w najbliższy piątek od godz. 17:30 a w Pierzchnie w niedzielę za tydzień o godz. 9:45.

 

7.  Zapraszamy na:

 

8.  Polecamy Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik Katolicki oraz najnowszy listopadowy Miesięcznik Parafialny, w którym min. artykuły o św. Marcinie, pielgrzymce Przyjaciół do Częstochowy i Krakowa, Dekanalnym Święcie Młodych.

 

 

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

Słowo Boże na umocnienie
Zaprawdę, powiadam wam: Ta uboga wdowa wrzuciła najwięcej ze wszystkich, którzy kładli do skarbony. Wszyscy bowiem wrzucali z tego, co im zbywało; ona zaś ze swego niedostatku wrzuciła wszystko, co miała, całe swe utrzymanie.

Ewangelia według św. Marka